Cleanfort Tablet Bulaşık Deterjanı    ( 25 Tablet )

Cleanfort Bulaşık Tablet Deterjanı, yeni geliştirilmiş formülü sayesinde kurumuş yemek artıklarını paeçalar ve mükemmel bir temizlik sağlar. Parlatıcı etkisi sayesinde bulaşıklarınızı suyun yoğun kirecine karşı korur, kireç birikimine engel olur. Bulaşıklarınıza parlak ve lekesiz bir görünüm kazandırır.

Cleanfort Bulaşık Makinası Tuzu    ( 1.500 ML )

Cleanfort Bulalşık Makinası Tuzu, makinanız ve bulaşıklarınız için koruma sağlar. Sudaki kireci yok eder, bulaşıklarınıza parlak ve lekesiz bir görünüm sağlar. Sudaki kirec makinanızın önemli parçalarının üzerinde birikerek performans kaybına yol açar. Cleanfort Özel Bulaşık Makinası Tuzu %99 saflıktadır ve bulaşık makinanızın hayati parçalarını kirecin zararlı etkilerinden korumak için özel olarak geliştirilmiştir.

Cleanfort Bulaşık Makinası Parlatıcısı    ( 500 ML )

Cleanfort Bulalşık MakinasıParlatıcısı, limon asitinden oluşan özel formülü sayesinde bulaşıklarınızda temiz ve lekesiz durulama yapar, tabaklarınızın desenlerini korur ve doğal parlaklık sağlar. Doğal hammaddelerden elde edildiği için bulaşıklarınızda kansorejen etkileri olan kimyasal atıklar bırakmaz. Sert sularda bile etkilidir.

Cleanfort Yağ Sökücü    ( 750 ML )

Cleanfort Yağ Sökücü, her türlü yağ lekesi, zift ve katran lekelerini kolayca temizler. Ana temizlik hammaddesi portakal ekstresinden çıkarılmış doğal yağdır. Temizlikden sonra evinizde fereh bir portakal kokusu bırakır. Tamamen doğal hammaddelerden üretildiği için temizlik esnasında ellerinizi tahriş etmez.

Cleanfort Elde Bulaşık Deterjanı    ( 750 ML )

Cleanfort elde Bulaşık Deterjanı, doğal ve bitkisel aktiflerden elde edildiği için durulanma süresi kısadır. ve bu nedenle su tasarrufu sağlar. Biyolojik çözünürlüğü yüksek olduğu için bulaşıktan sonra çıkan atık su çevreye zarar vermez. Güçlü ve bol köpüklü formülü sayesinde yağları tamamen temizler, bulaşıklarınız pırıl pırıl olur. Özel kokusu ile ferahlık verir. Nötr ph formülü sayesinde cildinize zarar vermez, ellerinizin dostudur.
   Ferhatpaşa Mah. Gazipaşa Cad. 51. Sok. No:50 Ataşehir / İSTANBUL        +90 216 660 06 24       info@cleanfort.com.tr    © 2013. Tüm Hakları Saklıdır