Cleanfort Sıvı Çamaşır Deterjanı    ( 1000 ML Konsantre x2)

Cleanfort içerdiği doğal ve yüksek perforsmanlı hammaddeler sayesinde üstün temizlik sağlar, aynı zamanda çevre dostudur. Doğaya ve insan sağlığına zarar vermez. Cleanfort hindistancevizi özlü sıvı çamaşır deterjanı, kozmetik endüstrisinin yüzey aktif maddelerini kullanan özel formülü, ayrıca boya içermemesi sayesinde hem güçlü hemde cilde dost bir temizlik sağlar. Özel olarak seçilmiş kokusu sayesinde alerjik potansiyeli azalmıştır.

Cleanfort Leke Çıkarıcı    ( 750 ML )

Cleanfort Leke Çıkarıcı giysilerinizde oluşan leke ve kirlerin temizliği için özel olarak formüle edilmiştir. İçerdiği etkin temizleme maddeleri, gıda, kir vs., gibi zor lekelerin kolayca temizlenmesini sağlar. ilk günden ,itibaren kıyafetleriniz için güvenle kullanabilirsiniz. Cleanfort leke çıkarıcı çamaşırlarınıza zarar vermez. Çamaşırlarınızı soldurmadan temizler, renklerin birbirine karışmasını önler. Su bazlı formülü sayesinde düşük dereceli sularda bile kolayca çözünür ve kolayca durulanır. Giysiler üzerinde hiçbir kalıntı bırakmaz. cilt üzerinde geri yağlandırma etkisi ve nemlilik sağladığı için hassas ciltlere uygundur.
   Ferhatpaşa Mah. Gazipaşa Cad. 51. Sok. No:50 Ataşehir / İSTANBUL        +90 216 660 06 24       info@cleanfort.com.tr    © 2013. Tüm Hakları Saklıdır